سه شنبه 02 مرداد 1403 00:00:00
بیانیه حریم خصوصی
اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد، نه تنها موجب حفظ امنیت کابران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید و استفاده از وبگاه، از جانب شما دریافت می‌گردد.
این سازمان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/95 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.
اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا سازمان دیگری درمیان نخواهیم گذاشت.
سامانه‌ها و وب‌سايت‌هاي وزارت نيرو براي جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف "ثبت نام و دريافت اطلاعات از طريق فرم‌هاي الكترونيكي" استفاده می‌کند. برخي سامانه‌هاي جمع آوري اطلاعات عبارتند از:
- سامانه ثبت و پيگيري شكايات
- سامانه طرح‌هاي نوآورانه
- سامانه ثبت‌نام كارآموز
متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین نماییم برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه های الزم استفاده میکنیم تا امنیت اطالعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می کنیم، حفظ شود

تاریخ ایجاد: 1401/11/08 (21:52:10)

تاریخ بروزرسانی : 1401/11/18 (10:57:50)

تعداد بازدید: 406

فونت سایت
اندازه متن
فاصله بین کلمات
فاصله بین خطوط
رنگ بندی
تضاد رنگی
اشباع
بزرگنمایی
1x 2x