دوشنبه 13 آذر 1402 00:00:00
اولین جشنواره خیرین آبرسان در شهر بهار برگزار می‌شود

اولین جشنواره خیرین آبرسان در شهر بهار برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی آبفا، فرهاد بختیاری فر با اعلام این خبر گفت: به دنبال تشکیل مجمع خیرین آبرسان در استان همدان با هدف آبرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در بخش شهری و روستایی با استفاده از ظرفیت خیرین نیک اندیش، جشنواره تقدیر از خیرین آبرسان شهرستان بهار به عنوان اولین جشنواره خیرین آبرسان در استان همدان و برای اولین بار در کشور برگزار می‌گردد.

وی با بیان اینکه در این جشنواره از 39 نفر از خیرین آبرسان شهرستان بهار تقدیر به عمل خواهد آمد گفت: واگذاری زمین برای احداث مخزن، واگذاری زمین برای اجرای خط انتقال آب، واگذاری زمین برای حفرچاه، اهدا چشمه، اهدا حق آبه از مهمترین اقدامات خیرین در آبرسانی به روستاهای این شهرستان بوده است.

مدیرعامل آبفای استان همدان با اشاره به اینکه شرکت آب وفاضلاب استان همدان از سالها قبل از ظرفیت خیّرین و نیک اندیشان محترم بهره برده است و در این راستا خیّرین با اهدا زمین، تامین اعتبار حفر و تجهیز چاه، اجرای خط انتقال و شبکه آب، خریداری انشعاب جهت روستای محروم و ... یاری رسان شرکت در امر آبرسانی بوده اند افزود: این مجمع در سال گذشته با معرفی ظرفیت های اجرای پروژه بصورت خیری، توانست حدود 2.5 میلیارد تومان در شهر بهار مشارکت خیری اخذ نماید.

لازم به ذکر است، مجمع خيّرين آبرسان همدان در سال 1402 تشکيل شد و با توجه به ارزش ذاتی آب به عنوان مایع حیات و محور توسعه پایدار بر آنست تا ظرفیت¬های مالی، فنّی و نیروی انسانی خيّرین را در راستای آبرسانی به روستاها و مناطق محروم استان همدان هدایت نماید.

این مجمع در کنار سازمان¬های مسئول در این زمینه و با نظارت مؤثر بر پروژه¬های مربوطه، از اثربخشی حداکثری نهادهای خيّرین در این زمینه اطمینان حاصل نموده، و با آبرسانی و بهسازی تأسیسات مربوطه در روستاها، حفاظت از منابع آب و نیز فرهنگ¬سازی، آب پایدارتری را برای محیط اجتماعی و زیست استان به -ویژه مناطق محروم فراهم آورد.

captcha
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر

بخش های خبری

مطالب اخیر

آرشیو

برچسب ها

طرح های پژوهشی کیفیت آب کمیته تحقیقات صنعت آب و برق مسابقات ورزشی جشنواره خیرین جشنواره خیرین آبرسان خیرین آبرسان اینفوگرافی شبکه فاضلاب خط انتقال فاضلاب مسکن ملی دوره آموزشی وبینار ملایر اصلاح شبکه آب روستایی وبگاه وب سایت نهاوند تویسرکان فامنین کبودراهنگ اطلاع رسانی قهاوند اسدآباد جشنواره شهید رجایی
فونت سایت
اندازه متن
فاصله بین کلمات
فاصله بین خطوط
رنگ بندی
تضاد رنگی
اشباع
بزرگنمایی
1x 2x