دوشنبه 07 خرداد 1403 00:00:00
روزهای اوج مصرف آب در تعطیلات نوروز 1403 همدان بدون مشکل سپری شد

روزهای اوج مصرف آب در تعطیلات نوروز 1403 همدان بدون مشکل سپری شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: وضعیت اوج مصرف آب استان همدان در روزهای پایانی سال 1402 و تعطیلات نوروز، بدون هیچ  مشکلی سپری شد و با کمبود آب مواجه نشدیم.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان همدان، فرهاد بختیاری‌فر اظهار کرد: مصرف آب استان همدان در شرایط معمول ۱۷۰۰ لیتر در ثانیه است اما در روزهای پایانی سال 1402 و همزمان با روزهای خانه‌تکانی با افزایش 13 درصدی مصرف آب به حدود دو هزار  لیتر در ثانیه رسید.
بختیاری‌فر با اشاره به افزایش مصرف آب در تعطیلات نوروز، تصریح کرد: شهر همدان یکی از مقاصد گردشگری در تعطیلات نوروز است و با حضور مسافران در این شهر، مصرف آب نیز افزایش پیدا می‌کند بنابراین تأمین آب شهروندان و مسافران عزیزی که شهر همدان را برای سفر انتخاب کردند، یکی از دغدغه‌های ما در شرکت آب و فاضلاب استان بود.
وی خاطرنشان کرد: با تلاش و همت شبانه روزی همکاران ما در این شرکت و درایت مردم فهیم همدان در رعایت الگوی مصرف، وضعیت اوج مصرف آب همدان در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی بدون هیچ  مشکلی سپری شد. 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان خاطرنشان کرد: اقدامات آگاه سازی و انتشار پیامهای فرهنگ سازی مدیریت مصرف از رسان های مختلف دیداری و شنیداری همزمان با اجرای پویش خانه تکانی در سراسر کشور، برگزاری جلسات آموزشی مدیریت مصرف آب برای اقشار مختلف، از اقدامات مؤثری بود که به ما در این زمینه کمک کرد. 
بختیاری‌فر در پایان در رابطه با قطعی مقطعی آب در برخی نقاط استان، بیان کرد: در این روزها، تعدادی قطعی مقطعی آب به دلیل بروز حوادث و شکستگی را داشتیم که اکیپ های حوادث آب با آمادگی کامل در محل حاضر و نست به انجام تعمیرات اقدام نمودند.
 

captcha
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر

بخش های خبری

مطالب اخیر

آرشیو

برچسب ها

مدیریت تنش آبی رزن تور رسانه ای ابفای تویسرکان بازدی خبری شطرنج شهر سرکان آبفای تویسرکان امور بانوان رودخانه اصلاح شبکه فاضلاب روستاها نشست رسانه ای خط انتقال روز دختر همیار آب روستا آب شرب پایدار محیط زیست تصفیه فاضلاب آب شرب رفع تنش آبی تقدیر نامه آبفای اسداباد توسعه شبکه آبرسانی حوادث آب و فاضلاب کاشت درخت نوروز 1403
فونت سایت
اندازه متن
فاصله بین کلمات
فاصله بین خطوط
رنگ بندی
تضاد رنگی
اشباع
بزرگنمایی
1x 2x