دوشنبه 07 خرداد 1403 00:00:00
ثبت بیش از ۱۷  هزار تماس ورودی به مرکز 122 در تعطیلات نوروز

ثبت بیش از ۱۷  هزار تماس ورودی به مرکز 122 در تعطیلات نوروز

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از ثبت ۱۷ هزار و ۲۶۰ تماس ورودی با مرکز ۱۲۲ در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان همدان، فرهاد  بختیاری‌فر با بیان اینکه "مرکز ارتباطات مردمی  ۱۲۲ " مسئول دریافت و پاسخگویی به کلیه تماس های برقرار شده از شهرها و روستاهای استان است، اظهار کرد: همکاران ما در مرکز ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب به منظور رفاه حال مشترکین در تعطیلات نوروز نیز به فعالیت خود ادامه دادند‌.

بختیاری‌فر تصریح کرد: در ۱۳ روز تعطیلات آغازین سال ۱۴۰۳ همکاران ما ۲۴ ساعته در خدمت مشترکین بودند و بیش از ۱۷ هزار تماس ورودی با ۱۲۲ در این مدت، ثبت شده است.

وی با بیان اینکه ۸۹۵۰ مورد از این تماس‌ها توسط سیستم و ۸۳۱۰ تماس توسط کارشناسان، پاسخ داده شده است، عنوان کرد: بیشترین تماس به دلیل قطع آب در شهر ملایر بود که روز ۱۳ فروردین بیش از سه هزار تماس در این رابطه داشتیم البته این موضوع، پیشتر به ساکنین مناطق مربوطه اطلاع‌رسانی شده بود. 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان خاطرنشان کرد: در تعطیلات نوروز ۱۳۵۵ مورد حادثه آب و فاضلاب در استان به ثبت رسید که با پیگیری اکیپ حوادث شرکت آب و فاضلاب استان، رفع شدند.
 

captcha
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر

بخش های خبری

مطالب اخیر

آرشیو

برچسب ها

مدیریت تنش آبی رزن تور رسانه ای ابفای تویسرکان بازدی خبری شطرنج شهر سرکان آبفای تویسرکان امور بانوان رودخانه اصلاح شبکه فاضلاب روستاها نشست رسانه ای خط انتقال روز دختر همیار آب روستا آب شرب پایدار محیط زیست تصفیه فاضلاب آب شرب رفع تنش آبی تقدیر نامه آبفای اسداباد توسعه شبکه آبرسانی حوادث آب و فاضلاب کاشت درخت نوروز 1403
فونت سایت
اندازه متن
فاصله بین کلمات
فاصله بین خطوط
رنگ بندی
تضاد رنگی
اشباع
بزرگنمایی
1x 2x