سه شنبه 02 مرداد 1403 00:00:00
«مصرف بهینه آب» زمینه‌ساز عبور از تابستان امسال در همدان

«مصرف بهینه آب» زمینه‌ساز عبور از تابستان امسال در همدان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: صرفه‌جویی در مصرف آب نه به معنای کم‌مصرف کردن بلکه به مفهوم مصرف بهینه بوده و مصرف بهینه آب نیز زمینه‌ساز عبور از تابستان امسال در همدان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان همدان؛ فرهاد بختیاری‌فر اظهار کرد: بر اساس بارش‌هایی که در سال آبی جاری داشتیم، در حال حاضر مشکلی برای تأمین آب شرب در استان همدان وجود ندارد اما با توجه به افزایش و ماندگاری گرمای هوا و به تبع آن افزایش مصرف، مشارکت مردم در صرفه جویی و مصرف بهینه آب، ضروری است.

بختیاری‌فر تصریح کرد: کاهش مصارف غیرضروری آب از جمله شستشوی حیاط و اتومبیل با آب شرب، کاهش مدت زمان استحمام، عدم آبیاری باغچه منازل با آب آشامیدنی، نصب سایبان برای کولرهای آبی، استفاده از تجهیزات کاهنده برای مصرف بهینه آب، استفاده از تجهیزات پمپاژ استاندارد ( مخزن ذخیره و پمپ ) و آبیاری در ساعات اولیه شب تا بامداد از جمله روش‌های مدیریت مصرف آب است.

وی با بیان اینکه صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب، زمینه‌ساز عبور از تابستان گرم امسال است، مطرح کرد: از تمامی مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان درخواست داریم که به موضوع صرفه‌جویی مصرف آب برای گذر بدون مشکل و نگرانی از تابستان گرم پیش‌رو، توجه کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان در پایان، تأکید کرد: مردم می‌توانند با صرفه‌جویی در مصرف، ما را در ارائه خدمات پایدار در حوزه تأمین آب یاری کنند و صرفه‌جویی باید از نگاه مقطعی تبدیل به یک فرهنگ بومی و اجتماعی در همه ابعاد زندگی ما شود.

captcha
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر

بخش های خبری

مطالب اخیر

آرشیو

برچسب ها

جورقان شرک آب و فاضلاب استان همدان افزایش دما تاسوعا و عاشورا پایش کیفیت آب مصرف بهینه آب پیشرفت مجمع خیرین آبرسان تحقیقات شهرستان رزن آموزش دهیاران میز خدمت نماز جمعه هفته صرفه‌جویی هفته صرفه جویی آبرسانی روستاها پدر آبرسان شبکه آبرسانی بنیاد علوی چاه آب شرب روستا پایش سلامت آب تقدیر اصلاح شبکه فاضلاب کلنگ زنی شهید جمهور
فونت سایت
اندازه متن
فاصله بین کلمات
فاصله بین خطوط
رنگ بندی
تضاد رنگی
اشباع
بزرگنمایی
1x 2x